Menu

Brit Premium Cat Kapsa Liver For Sterilised 100g

22 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Kousky v omáčce s játry pro sterilizované kočky. Kompletní prémiové mokré krmivo pro sterilizované kočky. Varianty příchutí respektují přirozené preference koček... Celý popis

Informace o produktu Brit Premium Cat Kapsa Liver For Sterilised 100g

Na níže uvedených eshopech se prodává Brit Premium Cat Kapsa Liver For Sterilised 100g a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Brit Premium Cat Kapsa Liver For Sterilised 100g v akci?


22 Kč



Produkt Brit Premium Cat Kapsa Liver For Sterilised 100g z kategorie Chovatelství si můžete zakoupit například v internetovém obchodě ChytraLekarna.cz za cenu 22 Kč.

Informace o Brit Premium Cat Kapsa Liver For Sterilised 100g


Kousky v omáčce s játry pro sterilizované kočky. Kompletní prémiové mokré krmivo pro sterilizované kočky. Varianty příchutí respektují přirozené preference koček i jejich nutriční potřeby z hlediska fáze věku či speciální výživy. Delikátní šťáva podtrhuje chuť masových kousků a dodá kočce potřebné tekutiny. Složení: Maso a vedlejší výrobky živočišného původu (87 % v kouscích, z toho 12 % játra), vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), minerální látky. Bez barviv, bez konzervantů. Analytické složky: hrubý protein 8,5 %, obsah tuku 3 %, hrubý popel 2,5 %, hrubá vláknina 1 %, vlhkost 82 %. Nutriční složení: Vitamín D3 (3a671) 160 IU, vitamín E (3a700) 100 mg, zinek (3b605) 10 mg, mangan (3b502) 2 mg, měď (3b405) 1,2 mg, jód (3b202) 0,2 mg, taurin (3a370) 520 mg, biotin 0,1 mg.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
22 Kč

Často kladené otázky k Brit Premium Cat Kapsa Liver For Sterilised 100g


❓ Kolik stojí Brit Premium Cat Kapsa Liver For Sterilised 100g?

Produkt Brit Premium Cat Kapsa Liver For Sterilised 100g můžete zakoupit již od 22Kč v eshopu ChytraLekarna.cz

❓ Kde koupit Brit Premium Cat Kapsa Liver For Sterilised 100g?

Produkt Brit Premium Cat Kapsa Liver For Sterilised 100g si můžete zakoupit například v eshopu ChytraLekarna.cz

❓ Je Brit Premium Cat Kapsa Liver For Sterilised 100g skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Brit Premium Cat Kapsa Liver For Sterilised 100g skladem. Podívat se můžete třeba na eshop ChytraLekarna.cz


Vyhledávejte další chovatelství podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší chovatelství.

Dále pro Vás máme chovatelství podle ceny


Hledáte další výrobky od značky brit?


Od značky brit máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od brit.