Menu

Hartmann Veroval Zápěstní digitální tlakoměr

909 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Se zápěstním tlakoměrem snadno kdykoli zjistíte svůj aktuální tlak. Zápěstní tlakoměr Veroval změří přesné hodnoty systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Navíc vás upozorní i na případný nepravidelný... Celý popis

Informace o produktu Hartmann Veroval Zápěstní digitální tlakoměr

Na níže uvedených eshopech se prodává Hartmann Veroval Zápěstní digitální tlakoměr a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Hartmann Veroval Zápěstní digitální tlakoměr v akci?


909 Kč



Produkt Hartmann Veroval Zápěstní digitální tlakoměr z kategorie Tlakoměry si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 909 Kč.

Informace o Hartmann Veroval Zápěstní digitální tlakoměr


Se zápěstním tlakoměrem snadno kdykoli zjistíte svůj aktuální tlak. Zápěstní tlakoměr Veroval změří přesné hodnoty systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Navíc vás upozorní i na případný nepravidelný srdeční tep.Přístroj není potřeba nastavovat, ihned po vybalení je připraven k používání. Napumpování probíhá automaticky, díky tomu je měření rychlé, snadné a pohodlné.Na Veroval zápěstní tlakoměr se vztahuje prodloužená záruka 5 let.Do aplikace Veroval medi.connect si jednoduše stáhnete naměřená data, která můžete podrobně analyzovat nebo sdílet se svým lékařem. USB kabel pro propojení s počítačem je součástí balení.Pro měření krevního tlaku na zápěstí, zejména vhodný při cestování. Pro zápěstí obvodu mezi 12,5 a 21 cmHlavní výhody: přehledné ikony pro vyhodnocení extra velký LCD displej propojení s bezplatnou aplikaci Veroval medi.connect možnost ukládat měření pro 2 různé osoby kontrola správné polohy měřeníObsah balení: tlakoměr k měření krevního tlaku 2x baterie 1,5V AAA USB kabel krabička na uložení návod k použití se záručním listemPři měření zápěstním tlakoměrem Veroval byla prokázána mimořádná přesnost a Evropská společnost pro hypertenzi tomuto tlakoměru udělila pečeť kvality.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
909 Kč

Často kladené otázky k Hartmann Veroval Zápěstní digitální tlakoměr


❓ Kolik stojí Hartmann Veroval Zápěstní digitální tlakoměr?

Produkt Hartmann Veroval Zápěstní digitální tlakoměr můžete zakoupit již od 909Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit Hartmann Veroval Zápěstní digitální tlakoměr?

Produkt Hartmann Veroval Zápěstní digitální tlakoměr si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je Hartmann Veroval Zápěstní digitální tlakoměr skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Hartmann Veroval Zápěstní digitální tlakoměr skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz


Vyhledávejte další tlakoměry podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší tlakoměry.

Dále pro Vás máme domácí a osobní spotřebiče péče o tělo a zdraví péče o zdraví tl podle ceny


Hledáte další výrobky od značky hartmann?


Od značky hartmann máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od hartmann.