Menu

Kühtreiber Svařovací invertor Kutil 149 50994

5 990 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Kutil 149 je invertorový svařovací stroj, vyznačující se vysokým výkonem, nízkou spotřebou el. energie a vynikajícími svařovacími vlastnostmi. Je lehký, malých rozměrů a hlavně spolehlivý. Tento stroj je správnou volbou pro kutily... Celý popis

Informace o produktu Kühtreiber Svařovací invertor Kutil 149 50994

Na níže uvedených eshopech se prodává Kühtreiber Svařovací invertor Kutil 149 50994 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Kühtreiber Svařovací invertor Kutil 149 50994 v akci?


5 990 Kč



Produkt Kühtreiber Svařovací invertor Kutil 149 50994 z kategorie Svářečky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě SvareckyObchod.cz za cenu 5 990 Kč.

Informace o Kühtreiber Svařovací invertor Kutil 149 50994


Kutil 149 je invertorový svařovací stroj, vyznačující se vysokým výkonem, nízkou spotřebou el. energie a vynikajícími svařovacími vlastnostmi. Je lehký, malých rozměrů a hlavně spolehlivý. Tento stroj je správnou volbou pro kutily k používání na zahradách, dílnách, údržbách nebo domácích dílnách. Vlastnosti a vybavení:Nízká spotřeba energie a vysoký výkonVynikající svařovací vlastnosti metodou MMANízká hmotnost a malé rozměrySpolehlivá konstrukceTepelná ochrana se světelnou signalizacíFunkce HOT START - zabezpečuje bezproblémové zapálení el. obloukuFunkce ARC FORCE - zabezpečuje automatické řízení dynamiky a stabilizace el. obloukuFunkce ANTI STICK - omezuje přilepení elktrodyPopruh pro snadné nošení. Svařovací invertorové stroje pro svařování obalenou elektrodou.Technické parametry:Napájecí napětí: 50/60 Hz - 1x230VJištění pomalé: 16 ARozsah svařovacího proudu: 10-150 AZatěžovatel 100%: 90 AZatěžovatel 60%: 110 AZatěžovatel při max. I - 45%Napětí na prázdno: 88 VKrytí: IP 23 SRozměry: 310x143x220 mmHmotnost: 5,5 kg

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
5 990

Často kladené otázky k Kühtreiber Svařovací invertor Kutil 149 50994


❓ Kolik stojí Kühtreiber Svařovací invertor Kutil 149 50994?

Produkt Kühtreiber Svařovací invertor Kutil 149 50994 můžete zakoupit již od 5 990Kč v eshopu SvareckyObchod.cz

❓ Kde koupit Kühtreiber Svařovací invertor Kutil 149 50994?

Produkt Kühtreiber Svařovací invertor Kutil 149 50994 si můžete zakoupit například v eshopu SvareckyObchod.cz

❓ Je Kühtreiber Svařovací invertor Kutil 149 50994 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Kühtreiber Svařovací invertor Kutil 149 50994 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop SvareckyObchod.cz


Vyhledávejte další svářečky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší svářečky.

Dále pro Vás máme dům a zahrada dílna elektrické nářadí svářečky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky kühtreiber?


Od značky kühtreiber máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od kühtreiber.