Menu

Orion Nerezový Dětský příbor letadla 3 ks

239 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Dětský nerezový příbor s barevným dekorem letadel pro kluky. Tvar příboru je přizpůsobený dětem. Příbor je vhodný do myčky nádobí, ale nedoporučujeme, mohlo by dojít k poškození dekoru, což později nemůže být důvodem reklamace.Sada... Celý popis

Informace o produktu Orion Nerezový Dětský příbor letadla 3 ks

Na níže uvedených eshopech se prodává Orion Nerezový Dětský příbor letadla 3 ks a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Orion Nerezový Dětský příbor letadla 3 ks v akci?


239 Kč



Produkt Orion Nerezový Dětský příbor letadla 3 ks z kategorie Příbory si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 239 Kč.

Informace o Orion Nerezový Dětský příbor letadla 3 ks


Dětský nerezový příbor s barevným dekorem letadel pro kluky. Tvar příboru je přizpůsobený dětem. Příbor je vhodný do myčky nádobí, ale nedoporučujeme, mohlo by dojít k poškození dekoru, což později nemůže být důvodem reklamace.Sada obsahuje: lžíce 15,5 cm vidlička 15,5 cm  nůž 17 cm

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
239

Často kladené otázky k Orion Nerezový Dětský příbor letadla 3 ks


❓ Kolik stojí Orion Nerezový Dětský příbor letadla 3 ks?

Produkt Orion Nerezový Dětský příbor letadla 3 ks můžete zakoupit již od 239Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit Orion Nerezový Dětský příbor letadla 3 ks?

Produkt Orion Nerezový Dětský příbor letadla 3 ks si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je Orion Nerezový Dětský příbor letadla 3 ks skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Orion Nerezový Dětský příbor letadla 3 ks skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz


Vyhledávejte další příbory podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší příbory.

Dále pro Vás máme bydlení a doplňky bytové doplňky doplňky do kuchyně stolování př podle ceny


Hledáte další výrobky od značky orion?


Od značky orion máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od orion.