Menu

Samura Butcher SBU-0087 kuchařský Grand Chef 24 cm

790 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Kuchařský nůž Samura Butcher SBU-0087 Grand Chef Série Butcher od značky Samura se skládá ze 12 různých nožů. Design série Butcher je inspirován jednoduchostí a funkčností řeznických nožů. Každý milimetr rukojetí TPE... Celý popis

Informace o produktu Samura Butcher SBU-0087 kuchařský Grand Chef 24 cm

Na níže uvedených eshopech se prodává Samura Butcher SBU-0087 kuchařský Grand Chef 24 cm a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Samura Butcher SBU-0087 kuchařský Grand Chef 24 cm v akci?


790 Kč



Produkt Samura Butcher SBU-0087 kuchařský Grand Chef 24 cm z kategorie si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Kniland.cz za cenu 790 Kč.

Informace o Samura Butcher SBU-0087 kuchařský Grand Chef 24 cm


Kuchařský nůž Samura Butcher SBU-0087 Grand Chef

Série Butcher od značky Samura se skládá ze 12 různých nožů. Design série Butcher je inspirován jednoduchostí a funkčností řeznických nožů. Každý milimetr rukojetí TPE a ručně broušených nerezových ocelí AUS-8 slibuje profesionální výkon a samozřejmě to, co se při práci s masem cení nejvíce: komfort, bezpečnost a efektivnost. Každý jeden nůž série Butcher disponuje texturovanou, protiskluzovou rukojetí, která vám umožní sebevědomé a rychlé řezy. Tato série si nachází fanoušky mezi moderními kuchaři a také kuchařskou starou školou.

Rukojeť je vyrobena z plastového materiálu TPE v délce 14,5 cm. TPE je termoplast podobný gumě, který vyniká odolností a protiskluzovými vlastnostmi. Je černé barvy as jejím jemným zakřivením se výborně drží v ruce.

U kuchařského nože Butcher SBU-0087 Grand Chef se můžeme těšit na velkou, širokou čepel se zahnutým ostřím v délce 24 cm. Nůž dohromady nabízí délku 37,5 cm. Jak je obecně známo, tak kuchařské ( Chef ) nože jsou jedním z nejuniverzálnějších nástrojů mezi kuchyňskými nožy, proto jsou i velmi oblíbené a neměly by chybět v zádné domácnosti.

Nože Samura

Samura je moderní výrobce japonských kuchyňských nožů, který v minulosti vyráběl nože ve spolupráci se značkou Mcusta. Od roku 2010 vyrábí Samura nože pod vlastní značkou. Kuchyňské nože Samura představují spojení japonských a evropských kuchyňských nožů. Oproti tradičním japonským nožům, jsou nože Samura vyrobeny z nerezavějící oceli a jsou méně křehké, čímž se eliminuje možnost vylamování ostří. Zároveň však zachovávají vynikající řezné vlastnosti typické pro japonské nože.

Nože Samura jsou vyrobeny z kvalitních japonských nerezových ocelí s tvrdostí 58-61 HRC. Výrobce používá oceli AUS-8, AUS-10, VG-10, případně damaškovou ocel. Rukojeti jsou také vyrobeny z prvotřídních materiálů jako G10, micarta, palisandrové dřevo, případně ABS plast.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
790

Často kladené otázky k Samura Butcher SBU-0087 kuchařský Grand Chef 24 cm


❓ Kolik stojí Samura Butcher SBU-0087 kuchařský Grand Chef 24 cm?

Produkt Samura Butcher SBU-0087 kuchařský Grand Chef 24 cm můžete zakoupit již od 790Kč v eshopu Kniland.cz

❓ Kde koupit Samura Butcher SBU-0087 kuchařský Grand Chef 24 cm?

Produkt Samura Butcher SBU-0087 kuchařský Grand Chef 24 cm si můžete zakoupit například v eshopu Kniland.cz

❓ Je Samura Butcher SBU-0087 kuchařský Grand Chef 24 cm skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Samura Butcher SBU-0087 kuchařský Grand Chef 24 cm skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Kniland.cz


Vyhledávejte další podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší .

Dále pro Vás máme kuchyňské nože kuchařské nože podle ceny


Hledáte další výrobky od značky samura?


Od značky samura máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od samura.