Menu

TC šampon S.O.S. Dog 500ml

158 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Šampon obsahuje permethrin, který efektivně zbaví srst blech a klíšťat. Intenzivní šampon uvolní nečistoty a účinně působí prosti vnějším parazitům. Receptura s rozmarýnem zklidňuje kůži, vyživuje srst a intenzivně pečuje o... Celý popis

Informace o produktu TC šampon S.O.S. Dog 500ml

Na níže uvedených eshopech se prodává TC šampon S.O.S. Dog 500ml a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají TC šampon S.O.S. Dog 500ml v akci?


158 Kč



Produkt TC šampon S.O.S. Dog 500ml z kategorie Chovatelství si můžete zakoupit například v internetovém obchodě ChytraLekarna.cz za cenu 158 Kč.

Informace o TC šampon S.O.S. Dog 500ml


Šampon obsahuje permethrin, který efektivně zbaví srst blech a klíšťat. Intenzivní šampon uvolní nečistoty a účinně působí prosti vnějším parazitům. Receptura s rozmarýnem zklidňuje kůži, vyživuje srst a intenzivně pečuje o přirozenou rovnováhu pokožky. Přednosti Tommi cosmetics: - inspirováno moderním životním stylem, láskou ke zvířatům a respektem k životnímu prostředí - bez parabenů, živočišných olejů a silikonů - hypoalergenní receptury obohacené přírodními organickými substancemi - nedráždí a působí příznivě na kůži a srst - netestováno na laboratorních zvířatech - vytvořeno ve spolupráci s veterináři a dermatology - český výrobek - v ekologicky šetrných obalech s respektem k životnímu prostředí

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
158 Kč

Často kladené otázky k TC šampon S.O.S. Dog 500ml


❓ Kolik stojí TC šampon S.O.S. Dog 500ml?

Produkt TC šampon S.O.S. Dog 500ml můžete zakoupit již od 158Kč v eshopu ChytraLekarna.cz

❓ Kde koupit TC šampon S.O.S. Dog 500ml?

Produkt TC šampon S.O.S. Dog 500ml si můžete zakoupit například v eshopu ChytraLekarna.cz

❓ Je TC šampon S.O.S. Dog 500ml skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají TC šampon S.O.S. Dog 500ml skladem. Podívat se můžete třeba na eshop ChytraLekarna.cz


Vyhledávejte další chovatelství podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší chovatelství.

Dále pro Vás máme chovatelství podle ceny


Hledáte další výrobky od značky tommi?


Od značky tommi máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od tommi.