Menu

Tepe Meziz.kart.extrasoft Size 1-6 Sada 8ks 122299

145 Kč
158 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Používejte je každý den, aby vaše zuby a dásně zůstaly čisté a zdravé. Hlavní výhody: Nejefektivnější způsob pro odstranění plaku v mezizubí. Všechny velikosti mají plastem potažený drátek pro šetrné čištění kolem... Celý popis
  • Stav: Skladem
  • Kategorie:
  • Výrobce: TEPE
  • Cenová kategorie: do 1000 kč
  • Kategorie výrobce:

Informace o produktu Tepe Meziz.kart.extrasoft Size 1-6 Sada 8ks 122299

Na níže uvedených eshopech se prodává Tepe Meziz.kart.extrasoft Size 1-6 Sada 8ks 122299 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Tepe Meziz.kart.extrasoft Size 1-6 Sada 8ks 122299 v akci?


145 Kč
158 Kč



Produkt Tepe Meziz.kart.extrasoft Size 1-6 Sada 8ks 122299 z kategorie si můžete zakoupit například v internetovém obchodě LekarnaLemon.cz za cenu 145 Kč.

Informace o Tepe Meziz.kart.extrasoft Size 1-6 Sada 8ks 122299


Používejte je každý den, aby vaše zuby a dásně zůstaly čisté a zdravé. Hlavní výhody: Nejefektivnější způsob pro odstranění plaku v mezizubí. Všechny velikosti mají plastem potažený drátek pro šetrné čištění kolem přirozených zubů i implantátů. Extra jemná vlákna pro šetrné čištění kolem přirozených zubů a implantátů. TePe mezizubní kartáčky Extra soft jsou dostupné v 6 barevně odlišených ISO velikostech. Byly vyvinuty ve spolupráci se stomatologickými odborníky, aby zaručily nejvyšší účinnost, pohodlí a kvalitu v každém detailu. Každodenním používáním mezizubních kartáčků můžete odstranit až o 40 % více plaku, než při použití samotného zubního kartáčku. Účinné odstraňování plaku pomáhá předcházet špatnému dechu, zánětu dásní či zubnímu kazu. Sada 6ti velikostí, v balení 8 ks + krytka, baleno v sáčku.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
158

Často kladené otázky k Tepe Meziz.kart.extrasoft Size 1-6 Sada 8ks 122299


❓ Kolik stojí Tepe Meziz.kart.extrasoft Size 1-6 Sada 8ks 122299?

Produkt Tepe Meziz.kart.extrasoft Size 1-6 Sada 8ks 122299 můžete zakoupit již od 145Kč v eshopu LekarnaLemon.cz

❓ Kde koupit Tepe Meziz.kart.extrasoft Size 1-6 Sada 8ks 122299?

Produkt Tepe Meziz.kart.extrasoft Size 1-6 Sada 8ks 122299 si můžete zakoupit například v eshopu LekarnaLemon.cz

❓ Je Tepe Meziz.kart.extrasoft Size 1-6 Sada 8ks 122299 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Tepe Meziz.kart.extrasoft Size 1-6 Sada 8ks 122299 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop LekarnaLemon.cz



Hledáte další výrobky od značky tepe?


Od značky tepe máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od tepe.